Spoluvytváření
Budoucnost STEM
Proces UnCommission vytvořil několik způsobů, jak mohou lidé přispět svými jedinečnými pohledy a dary ve službě identifikaci budoucnosti STEM učení.
Vypravěči jsou srdcem unCommission a statečně sdílejí své skutečné zkušenosti s výukou STEM, aby odhalili nejdůležitější témata a vzorce související s výukou STEM. Všichni vypravěči pocházeli především z černošských, latinskoamerických a indiánských komunit a byli pozváni, aby se podělili o cokoli, co odpovídá jejich zkušenostem.
Děkujeme následujícím zúčastněným organizacím a jednotlivcům, kteří pomohli shromáždit a uctít tyto příběhy a dát smysl všemu, co sdíleli vypravěči:
Poznámka: Příslušnost jednotlivců je uvedena pouze za účelem identifikace. Názvy organizací představují přihlášení organizace.
*unCommission Zakládající člen
kotvy
Komunitní organizace nebo jednotlivci, kteří navázali důvěryhodné vztahy s mladými lidmi a/nebo učiteli, zejména s těmi, kteří jsou nejvíce vzdáleni začlenění do oborů STEM, zejména černošské, latinskoamerické a indiánské komunity. Anchors hostil příležitosti k vyprávění příběhů pro lidi ve věku 13-29 v jejich organizaci nebo komunitě.
Úspěch na prvním místě*
Alder Graduate School of Education*
Americká federace učitelů*
Arizona Science Center*
Shromáždit
Auberle
Bagdad High/Střední škola*
BOOM
Kalifornská akademie věd*
Kalifornská státní univerzita*
Univerzita Carnegie Mellon / Girls of Steel
Školy Charlotte-Mecklenburg*
Compass centrum mládeže*
Hala dům
DIVAS pro sociální spravedlnost
DSST veřejné školy
Škola přírodních věd a matematiky v Severní Karolíně
Prozkoumejte!*
Akademie Galileo STEM
Skautky z Velké Atlanty
Illinois Science & Technology Coalition*
Illinois State Board of Education
Neohrožené mořské, letecké a vesmírné muzeum*
Jen rovnice
Lawrence Hall of Science
Partneři pro gramotnost
Vedení managementu pro zítřek
Cech řemeslníků v Manchesteru
Million Women Mentors-SC*
Muzeum vědy a průmyslu*
Národní centrum pro ženy a informační technologie
Newyorská akademie věd*
Ministerstvo školství města New York*
New York Hall of Science*
Vynález projektu
Předělat učení*
South Carolina's Coalition for Mathematics & Science*
STEM ekosystémy
Stem
Centrum pro rozvoj černých pedagogů*
Centrum snů v okrese Randolph
Institut UTeach
Thinking Media – Learning Blade*
Dnešní studenti Učitelé zítřka
Tulsa Regional STEM Alliance*
Ministerstvo energetiky USA*
Jam Code pro mládež*
Akademie zaměstnanosti mládeže
Y Hlasujte NY
Amanda Antico, vstupte do hry*
Douglas Hodum, Mt. Blue Regional School District
Kyla Brady Long, střední škola Maria Carrillo*
Maria McClain, Antioch Unified School District
Rhea Wanchoo, střední škola Osbourn Park*
Vickei Hrdina, okrsek vzdělávacích služeb 112
Zobrazit celý seznam >>
Bridgere
Jednotlivci nebo organizace s připojením k jedné nebo více kotvám, kteří pomohli najít a pozvat vypravěče. Bridgers oslovil potenciální kotvy, se kterými mají vztahy založené na důvěře, a pozval je, aby se připojili k unCommission.
Nadace Alfreda P. Sloana*
battelle*
Lepší otázka
Kalifornská akademie věd*
Carnegie Science Center*
Charles A. Dana Center na Texaské univerzitě v Austinu
Školy Charlotte-Mecklenburg*
Digitální příslib*
Edvotek
Rozbalit školy
Zapáleno
Jen rovnice
Rezidence učitelů v Kansas City*
LabXchange*
Národní rada učitelů matematiky*
Národní iniciativa pro matematiku a vědu*
Národní úřad pro oceán a atmosféru*
Newyorská akademie věd*
Konsorcium mentoringu NYC pro vědecký výzkum
Overdeck Family Foundation*
Předělat učení*
SchoolSmartKC
South Carolina's Coalition for Mathematics & Science*
STEM Funders Network*
STEMteachersNYC*
TD Williamson*
Teach for America*
Centrum pro rozvoj černých pedagogů*
Phoenix Symphony*
Thinking Media – Learning Blade*
Tulsa Regional STEM Alliance*
Ministerstvo energetiky USA*
Kalifornská univerzita, Santa Barbara*
Vancouver státní školy
Kinkini Banerjee, iniciativa Chan Zuckerberg*
Diane Bellis, Sdružení pro vědu / životní prostředí*
Patti Curtis, Robert Noyce/Ellen Lettvin STEM Education Fellow, americké ministerstvo školství
Michael Guarraia*
Ryan Kelsey, Markle Foundation*
Grace Kim, GKC*
Meg Longová
Heidi Ragsdale, STEMisMyFuture*
Kristen Record, Stratfordské veřejné školy*
Meg Richard, ministerstvo školství státu Kansas*
Donna Riordan, Akademie věd státu Washington
Joshua Taton, kruh učitelů matematiky oblasti Philadelphie*
Rhea Wanchoo, střední škola Osbourn Park*
Zobrazit celý seznam >>
Posluchači / šampioni
Odborníci na STEM, celebrity, pedagogové a další ovlivňovatelé, kteří byli svědky, ctili a zesílili hlasy povznesené prostřednictvím unCommission. Ke každému vypravěči byl přiřazen jeden posluchač/šampion, který vypravěče poslouchal a ctil ho.
Dr. John B. King Jr., 10. americký ministr školství
& The Education Trust
Nadace Alfreda P. Sloana*
Arizona Association Teachers Association*
Bagdad High/Střední škola*
Modrá škola
Carnegie Science Center*
Nadace CDE*
Centrum pro děti a technologie*
Občanské školy
CME Group Foundation*
Střední škola Coconino*
Technologie Dell*
Státní univerzita Fort Hays*
Akademie Galileo STEM
Grantmakers for Education*
LabXchange*
Nechte hudbu počítat
Národní rada pro standardy profesionální výuky*
Národní geografický vzdělávací program*
Národní úřad pro oceán a atmosféru*
Newyorská akademie věd*
Střední škola Orting*
Out Teach*
Pivotní učení*
SchoolSmartKC
South Carolina's Coalition for Mathematics & Science*
STEM Funders Network*
STEMteachersNYC*
TD Williamson*
Teach for America*
Centrum pro rozvoj černých pedagogů*
Vzdělávací důvěra
Learning Agency, LLC*
Nadace Patricka J. McGovern
Pinkertonova nadace*
Institut UTeach*
Thinking Media – Learning Blade*
Tulsa Regional STEM Alliance*
Ministerstvo energetiky USA*
Kalifornská univerzita, Santa Barbara*
University of Colorado, Colorado Springs*
University of Illinois Urbana-Champaign*
Vancouver státní školy
Billy Almon
Svea Anderson, sjednocená školní čtvrť Tanque Verde*
Tamar Avineri, North Carolina School of Science and Mathematics*
Carly Baldwin, státní školy v Boyd County*
Kinkini Banerjee, iniciativa Chan Zuckerberg*
Meghan Browne, Sterling Talent Solutions*
Margaret (Peg) Cagle, LAUSD*
An-Me Chung
Cecilia Conrad, John D. a Catherine T. MacArthur Foundation
Patti Curtis, Robert Noyce/Ellen Lettvin STEM Education Fellow, americké ministerstvo školství*
Sergio de Alba, RM Miano Elementary*
David Ehrlichman, Converge
Ruthe Farmer, vzdělávací fond Last Mile*
Mo Fong, Google
Xochitl Garcia, Vědecká páteční iniciativa*
Andrés Henriquez, Centrum rozvoje vzdělávání, Inc.
Douglas Hodum, Mt. Blue High School*
Louise Langheier, Peer Health Exchange
Loi An Le
Olivia Leland, Co-Impact
Lillian Liang, Nadace PCLB*
Justine Lucas, nadace Clary Lionelové
Edwin Macharia, Dalberg Advisors
Anu Malipatil, Overdeck Family Foundation*
Susan Marksová, Urban Schools Human Capital Academy*
Anne McHugh, státní školy v Portlandu*
Emily Oster, Brown University
Christina Peña-Brower, AB Partners
Sonya Pryor Jones*
Kristen Record, Stratfordské veřejné školy*
Meg Richard, ministerstvo školství státu Kansas*
Sarah Rivera, školní čtvrť Mayfield City*
Jessica Ross, střední škola Midwood*
Nicole Sarty, West Ada School District
Ellen Sherratt, projekt Učitelský plat*
Jennifer Smith, virtuální škola Illinois
Sandy Speicher, Cech učitelů IDEO
Toni Stith, Reach Cyber Charter School
Joshua Taton, kruh učitelů matematiky oblasti Philadelphie*
Jessica Thompson, University of Washington College of Education*
John Urschel, MIT*
Gideon Weinstein, Western Governors University*
Ted Wells, STEMConnector
Bob Wise, Aliance pro vynikající vzdělání
Evan Wolfson, Svoboda se oženit
Zobrazit celý seznam >>
Vedení komunity
Mladí jednotlivci, často sami vypravěči, kteří jsou dobře propojeni s jinými mladými lidmi ve svých komunitách, kteří šíří zprávu o unCommission
Allegra Mangione
Anthony Arenas
Brianna Nez
Camille Edwardsová
Casey Fessler
Danielle Sampsonová
Deena Porterová
Derrick Espadas
Destiny Pearson
Eulalia Zhumi
Fabiola Cuevas Flores
Henrietta Denise Ssettimba
Jenna Templetonová
Kaitlyn Varela
Kendra Haleová
Kenny Andejeski
Leah Marche (Staten)
Liv Newkirk
Lynnette Bartonová
Megan Leiderová
N. Akita Felix
Samantha Merkleová
Sesha Woodardová
Sheneika Simmonsová
Shreya Gundamová
Valamere Mikler
Will Moore
Zobrazit celý seznam >>
100Kin10 UnCommission Advisory Group
Experti na politiku zodpovědní za převádění poznatků, které vyplynuly z příběhů, do řídícího rámce, z něhož 100Kin10 vyvíjela nápady připravené k akci, které by poskytly informace o dalším cíli pro budoucnost učení STEM.
Tamara Bertrand Jones, Florida State University
Kayla Davis, členka AAAS pro vědeckou a technologickou politiku
Karen Gant, Miami-Dade County Public Schools
Leton Hall, Master Science Teacher, Math for America, Bronx, NY
Tia C. Madkins, University of Texas v Austinu
Gloria Peyreyra-Robertson, základní škola ve Washingtonu
Jose Rivas, Lennox Mathematics Science and
Technologická akademie
Francis Vigil, Národní indická vzdělávací asociace
Saroja Warner, WestEd
Wesley Williams II, NORC na University of Chicago
Zobrazit celý seznam >>
Financující
Jsme vděční následujícím financujícím za štědrou podporu práce komise: