Sukreiranje
Budućnost STEM -a

Proces unCommission stvorio je više načina na koje ljudi mogu doprinijeti svojim jedinstvenim perspektivama i darovima u službi identificiranja budućnosti STEM učenja.

 

Pripovjedači su u srcu unCommissiona, hrabro dijeleći svoja stvarna iskustva u STEM učenju kako bi otkrili najvažnije teme i obrasce vezane uz STEM obrazovanje. Ponajprije izvučeni iz zajednica crnaca, latinoamerikanaca i Indijanaca, svi pripovjedači su bili pozvani da podijele sve što je istinito njihovom iskustvu.

 

Zahvaljujemo sljedećim organizacijama i pojedincima koji su sudjelovali u radu, koji su pomogli prikupiti i počastiti ove priče i osmisliti sve što su podijelili pripovjedači:

 

 

Napomena: Pripadnost pojedinaca navedena je samo u svrhu identifikacije. Organizacijski nazivi predstavljaju prijavu organizacije.

 

*unCommission osnivač

AMERICANED_MC2_021-1
sudionici_fotografija-1

sidra

100Kin10_Ikona_Sidra-1

Organizacije u zajednici ili pojedinci koji su uspostavili odnose od povjerenja s mladim ljudima i/ili nastavnicima, posebno onima koji su najdalje od uključivanja u STEM područja, posebice crnačke, latinoameričke i indijanske zajednice. Voditelji su ugostili prilike za pripovijedanje za ljude u dobi od 13 do 29 godina u njihovoj organizaciji ili zajednici.

Prvo postignuće*

Visoka škola za obrazovanje Alder*

Američka federacija učitelja*

Znanstveni centar Arizona*

sastaviti

Auberle

Srednja/ Bagdadska srednja škola*

BOOM

Kalifornijska akademija znanosti*

Kalifornijsko državno sveučilište*

Sveučilište Carnegie Mellon / Čelične djevojke

Škole Charlotte-Mecklenburg*

Centar za mlade Compass*

Concours House

DIVAS za socijalnu pravdu

DSST javne škole

Škola znanosti i matematike Sjeverne Karoline

Istražite!*

Galileo STEM akademija

Izviđačice Velike Atlante

Koalicija za znanost i tehnologiju Illinoisa*

Odbor za obrazovanje države Illinois

Neustrašivi muzej mora, zraka i svemira*

Samo jednadžbe

Lawrence Hall of Science

Partneri za pismenost

Vodstvo menadžmenta za sutra

Manchester Craftmen's Guild

Milijun žena mentora-SC*

Muzej znanosti i industrije*

Nacionalno središte za žene i informacijsku tehnologiju

New York Academy of Sciences*

Ministarstvo obrazovanja New Yorka*

New York Hall of Science*

Projekt Invent

Ponovno učenje*

Koalicija za matematiku i znanost Južne Karoline*

STEM ekosustavi

Stabljika

Centar za razvoj odgajatelja crnaca*

Centar snova okruga Randolph

Institut UTeach

Mediji za razmišljanje - Oštrica za učenje*

Današnji učenici Sutrašnji učitelji

Regionalni STEM savez Tulsa*

Američko ministarstvo energije*

Omladinski kod Jam*

Akademija za zapošljavanje mladih

Y Glasajte NY

 

 

 

 

 

Amanda Antico, uđi u igru*

Douglas Hodum, Regionalna školska oblast Mt. Blue

Kyla BradyLong, srednja škola Maria Carrillo*

Maria McClain, Antioch Unified School District

Rhea Wanchoo, srednja škola Osbourn Park*

Vickei Hrdina, Područje obrazovne službe 112

Mostovi

100Kin10_Ikona_Bridgers-1

Pojedinci ili organizacije s vezama s jednim ili više voditelja koji su pomogli pronaći i pozvati pripovjedače. Bridgersi su se obratili potencijalnim voditeljima s kojima imaju odnose temeljene na povjerenju i pozvali ih da se pridruže UnCommission.

Zaklada Alfreda P. Sloana*

Battelle*

Bolje Pitanje

Kalifornijska akademija znanosti*

Znanstveni centar Carnegie*

Charles A. Dana Center na Sveučilištu Texas u Austinu

Škole Charlotte-Mecklenburg*

Digitalno obećanje*

Edvotek

ExpandEd škole*

zapalio

Samo jednadžbe

Rezidencija učitelja u Kansas Cityju*

LabXchange*

Nacionalno vijeće učitelja matematike*

Nacionalna inicijativa za matematiku i znanost*

Nacionalna uprava za oceane i atmosferu*

New York Academy of Sciences*

Konzorcij za mentorstvo znanstvenog istraživanja NYC

Obiteljska zaklada Overdeck*

Ponovno učenje*

SchoolSmartKC

Koalicija za matematiku i znanost Južne Karoline*

Mreža donatora STEM -a*

STEM učiteljiNYC*

TD Williamson*

Učite za Ameriku*

Centar za razvoj odgajatelja crnaca*

Simfonija Phoenixa*

Mediji za razmišljanje - Oštrica za učenje*

Regionalni STEM savez Tulsa*

Američko ministarstvo energije*

Kalifornijsko sveučilište, Santa Barbara*

Javne škole u Vancouveru

 

 

 

 

 

Kinkini Banerjee, inicijativa Chan Zuckerberg*

Diane Bellis, Udruga za znanost / okoliš*

Patti Curtis, Robert Noyce/Ellen Lettvin, suradnica za STEM obrazovanje, Ministarstvo obrazovanja SAD-a

Michael Guarraia*

Ryan Kelsey, Zaklada Markle*

Grace Kim, GKC*

Meg Long

Heidi Ragsdale, STEMisMyFuture*

Kristen Record, javne škole u Stratfordu*

Meg Richard, Ministarstvo obrazovanja Kansas State*

Donna Riordan, Washington State Academy of Sciences

Joshua Taton, Učiteljski krug u području Philadelphije*

Rhea Wanchoo, srednja škola Osbourn Park*

Slušatelji / prvaci

100Kin10_Ikona_SlušačiPrvaci-1

STEM stručnjaci, slavne osobe, edukatori i drugi utjecajni koji su svjedočili, odali počast i pojačali glasove koji su se podigli kroz unCommission. Svaki pripovjedač bio je uparen sa slušateljem/prvakom koji je slušao i odavao čast pripovjedaču.

Dr. John B. King Jr., 10. američki ministar obrazovanja
& Obrazovni fond

Zaklada Alfreda P. Sloana*

Udruga učitelja znanosti Arizone*

Srednja/ Bagdadska srednja škola*

Plava škola

Znanstveni centar Carnegie*

Zaklada CDE*

Centar za djecu i tehnologiju*

Građanske škole

Zaklada CME Group*

Srednja škola Coconino*

Dell Technologies*

Državno sveučilište Fort Hays*

Galileo STEM akademija

Donatori za obrazovanje*

LabXchange*

Neka se glazba računa

Nacionalni odbor za profesionalne nastavne standarde*

Obrazovni program National Geographic*

Nacionalna uprava za oceane i atmosferu*

New York Academy of Sciences*

Srednja škola Orting*

Učite van*

Zaokretno učenje*

SchoolSmartKC

Koalicija za matematiku i znanost Južne Karoline*

Mreža donatora STEM -a*

STEM učiteljiNYC*

TD Williamson*

Učite za Ameriku*

Centar za razvoj odgajatelja crnaca*

Zaklada za obrazovanje

Agencija za učenje, LLC*

Zaklada Patrick J. McGovern

Zaklada Pinkerton*

Institut UTeach*

Mediji za razmišljanje - Oštrica za učenje*

Regionalni STEM savez Tulsa*

Američko ministarstvo energije*

Kalifornijsko sveučilište, Santa Barbara*

Sveučilište Colorado, Colorado Springs*

Urbana-Champaign Sveučilišta Illinois*

Javne škole u Vancouveru

 

 

 

 

 

Billy Almon

Svea Anderson, Unique School District Tanque Verde*

Tamar Avineri, Škola znanosti i matematike Sjeverne Karoline*

Carly Baldwin, javne škole okruga Boyd*

Kinkini Banerjee, inicijativa Chan Zuckerberg*

Meghan Browne, Sterling Talent Solutions*

Margaret (Peg) Cagle, LAUSD*

An-Me Chung

Zaklada Cecilia Conrad, John D. i Catherine T. MacArthur

Patti Curtis, Robert Noyce/Ellen Lettvin STEM obrazovna suradnica, Ministarstvo obrazovanja SAD*

Sergio de Alba, osnovna škola RM Miano*

David Ehrlichman, Converge

Ruthe Farmer, Obrazovni fond Last Mile*

Mo Fong, Google

Xochitl Garcia, Inicijativa za naučni petak*

Andrés Henríquez, Centar za razvoj obrazovanja, Inc.

Douglas Hodum, srednja škola Mt. Blue*

Louise Langheier, Razmjena zdravlja vršnjaka

Loi An Le

Olivia Leland, Co-Impact

Lillian Liang, Zaklada PCLB*

Justine Lucas, Zaklada Clara Lionel

Edwin Macharia, Dalberg Advisors

Anu Malipatil, Obiteljska zaklada Overdeck*

Susan Marks, Akademija za ljudski kapital urbanih škola*

Anne McHugh, javne škole u Portlandu*

Emily Oster, Sveučilište Brown

Christina Peña-Brower, AB partneri

Sonya Pryor Jones*

Kristen Record, javne škole u Stratfordu*

Meg Richard, Ministarstvo obrazovanja Kansas State*

Sarah Rivera, gradska školska četvrt Mayfield*

Jessica Ross, srednja škola Midwood*

Nicole Sarty, školski okrug West Ada

Ellen Sherratt, Projekt plaće učitelja*

Jennifer Smith, virtualna škola Illinois

Sandy Speicher, Savez učitelja IDEO

Toni Stith, Reach Cyber ​​Charter škola

Joshua Taton, Učiteljski krug u području Philadelphije*

Jessica Thompson, Fakultet za obrazovanje Sveučilišta Washington*

John Urschel, MIT*

Gideon Weinstein, Sveučilište Western Governors*

Ted Wells, STEMConnector

Bob Wise, Savez za izvrsno obrazovanje

Evan Wolfson, Sloboda za brak

Dopiranje do zajednice

100Kin10_Icon_Pripovjednici-1

Mladi pojedinci, često i sami pripovjedači, koji su dobro povezani s drugim mladim ljudima u svojim zajednicama koji šire vijest o UnCommission

Allegra Mangione

Anthony Arenas

Brianna Nez

Camille Edwards

Casey Fessler

Danielle Sampson

Deena Porter

Derrick Espadas

Sudbina Pearson

Eulalija Žumi

Fabiola Cuevas Flores

Henrietta Denise Ssettimba

Jenna Templeton

Kaitlyn Varela

Kendra Hale

Kenny Andejeski

Leah Marche (Staten)

Liv Newkirk

Lynnette Barton

Megan Leider

N. Akita Felix

Samantha Merkle

Sesha Woodard

Sheneika Simmons

Shreya Gundam

Valamere Mikler

Will Moore

100Kin10 Savjetodavna skupina za nepovjerenje

100Kin10_Icon_Goals (1)

Stručnjaci za politike odgovorni za prevođenje uvida koji su proizašli iz priča u okvir vodilja iz kojeg je 100Kin10 razvio ideje spremne za akciju kako bi informirao sljedeći cilj za budućnost STEM učenja.

Tamara Bertrand Jones, Florida State University

Kayla Davis, AAAS znanstvena i tehnološka suradnica

Karen Gant, javne škole okruga Miami-Dade

Leton Hall, glavni učitelj prirodnih znanosti, matematika za Ameriku, Bronx, NY

Tia C. Madkins, Sveučilište Texas u Austinu

Gloria Peyreyra-Robertson, osnovna škola Washington

Jose Rivas, Lennox Mathematics Science i
Tehnološka akademija

Francis Vigil, Nacionalna indijska udruga za obrazovanje

Saroja Warner, WestEd

Wesley Williams II, NORC na Sveučilištu u Chicagu

Financijeri

100kin10_Ikona_Funders-1

Zahvalni smo sljedećim donatorima na velikodušnoj podršci radu UnComisije:

Logotip zaklade CME Group
BWF_logo
SAP logotip
Logotip zaklade Samueli
Logotip Genentech
TIGRO-GLOBALNO
logo-CarnegieCorporation
Heising-Simons-logo-2
MacArthur-Foundation-logo-2
Broadcom
Teagle
Bill-Melinda-Gates-Foundation-Logo.svg_
Grable-Logo-768x240
Walton