Sukreiranje
Budućnost STEM -a
Proces unCommission stvorio je više načina na koje ljudi mogu doprinijeti svojim jedinstvenim perspektivama i darovima u službi identificiranja budućnosti STEM učenja.
Pripovjedači su u srcu unCommissiona, hrabro dijeleći svoja stvarna iskustva u STEM učenju kako bi otkrili najvažnije teme i obrasce vezane uz STEM obrazovanje. Ponajprije izvučeni iz zajednica crnaca, latinoamerikanaca i Indijanaca, svi pripovjedači su bili pozvani da podijele sve što je istinito njihovom iskustvu.
Zahvaljujemo sljedećim organizacijama i pojedincima koji su sudjelovali u radu, koji su pomogli prikupiti i počastiti ove priče i osmisliti sve što su podijelili pripovjedači:
Napomena: Pripadnost pojedinaca navedena je samo u svrhu identifikacije. Organizacijski nazivi predstavljaju prijavu organizacije.
*unCommission osnivač
sidra
Organizacije u zajednici ili pojedinci koji su uspostavili odnose od povjerenja s mladim ljudima i/ili nastavnicima, posebno onima koji su najdalje od uključivanja u STEM područja, posebice crnačke, latinoameričke i indijanske zajednice. Voditelji su ugostili prilike za pripovijedanje za ljude u dobi od 13 do 29 godina u njihovoj organizaciji ili zajednici.
Prvo postignuće*
Visoka škola za obrazovanje Alder*
Američka federacija učitelja*
Znanstveni centar Arizona*
sastaviti
Auberle
Srednja/ Bagdadska srednja škola*
BOOM
Kalifornijska akademija znanosti*
Kalifornijsko državno sveučilište*
Sveučilište Carnegie Mellon / Čelične djevojke
Škole Charlotte-Mecklenburg*
Centar za mlade Compass*
Concours House
DIVAS za socijalnu pravdu
DSST javne škole
Škola znanosti i matematike Sjeverne Karoline
Istražite!*
Galileo STEM akademija
Izviđačice Velike Atlante
Koalicija za znanost i tehnologiju Illinoisa*
Odbor za obrazovanje države Illinois
Neustrašivi muzej mora, zraka i svemira*
Samo jednadžbe
Lawrence Hall of Science
Partneri za pismenost
Vodstvo menadžmenta za sutra
Manchester Craftmen's Guild
Milijun žena mentora-SC*
Muzej znanosti i industrije*
Nacionalno središte za žene i informacijsku tehnologiju
Akademija znanosti New Yorka*
Ministarstvo obrazovanja New Yorka*
New York Hall of Science*
Projekt Invent
Ponovno učenje*
Koalicija za matematiku i znanost Južne Karoline*
STEM ekosustavi
Stabljika
Centar za razvoj odgajatelja crnaca*
Centar snova okruga Randolph
Institut UTeach
Mediji za razmišljanje - Oštrica za učenje*
Današnji učenici Sutrašnji učitelji
Regionalni STEM savez Tulsa*
Američko ministarstvo energije*
Omladinski kod Jam*
Akademija za zapošljavanje mladih
Y Glasajte NY
Amanda Antico, uđi u igru*
Douglas Hodum, Regionalna školska oblast Mt. Blue
Kyla BradyLong, srednja škola Maria Carrillo*
Maria McClain, Antioch Unified School District
Rhea Wanchoo, srednja škola Osbourn Park*
Vickei Hrdina, Područje obrazovne službe 112
Pogledajte cijeli popis >>
Mostovi
Pojedinci ili organizacije s vezama s jednim ili više voditelja koji su pomogli pronaći i pozvati pripovjedače. Bridgersi su se obratili potencijalnim voditeljima s kojima imaju odnose temeljene na povjerenju i pozvali ih da se pridruže UnCommission.
Zaklada Alfreda P. Sloana*
Battelle*
Bolje Pitanje
Kalifornijska akademija znanosti*
Znanstveni centar Carnegie*
Charles A. Dana Center na Sveučilištu Texas u Austinu
Škole Charlotte-Mecklenburg*
Digitalno obećanje*
Edvotek
ExpandEd škole*
zapalio
Samo jednadžbe
Rezidencija učitelja u Kansas Cityju*
LabXchange*
Nacionalno vijeće učitelja matematike*
Nacionalna inicijativa za matematiku i znanost*
Nacionalna uprava za oceane i atmosferu*
Akademija znanosti New Yorka*
Konzorcij za mentorstvo znanstvenog istraživanja NYC
Obiteljska zaklada Overdeck*
Ponovno učenje*
SchoolSmartKC
Koalicija za matematiku i znanost Južne Karoline*
Mreža donatora STEM -a*
STEM učiteljiNYC*
TD Williamson*
Učite za Ameriku*
Centar za razvoj odgajatelja crnaca*
Simfonija Phoenixa*
Mediji za razmišljanje - Oštrica za učenje*
Regionalni STEM savez Tulsa*
Američko ministarstvo energije*
Kalifornijsko sveučilište, Santa Barbara*
Javne škole u Vancouveru
Kinkini Banerjee, inicijativa Chan Zuckerberg*
Diane Bellis, Udruga za znanost / okoliš*
Patti Curtis, Robert Noyce/Ellen Lettvin, suradnica za STEM obrazovanje, Ministarstvo obrazovanja SAD-a
Michael Guarraia*
Ryan Kelsey, Zaklada Markle*
Grace Kim, GKC*
Meg Long
Heidi Ragsdale, STEMisMyFuture*
Kristen Record, javne škole u Stratfordu*
Meg Richard, Ministarstvo obrazovanja Kansas State*
Donna Riordan, Washington State Academy of Sciences
Joshua Taton, Učiteljski krug u području Philadelphije*
Rhea Wanchoo, srednja škola Osbourn Park*
Pogledajte cijeli popis >>
Slušatelji / prvaci
STEM stručnjaci, slavne osobe, edukatori i drugi utjecajni koji su svjedočili, odali počast i pojačali glasove koji su se podigli kroz unCommission. Svaki pripovjedač bio je uparen sa slušateljem/prvakom koji je slušao i odavao čast pripovjedaču.
Dr. John B. King Jr., 10. američki ministar obrazovanja
& Obrazovni fond
Zaklada Alfreda P. Sloana*
Udruga učitelja znanosti Arizone*
Srednja/ Bagdadska srednja škola*
Plava škola
Znanstveni centar Carnegie*
Zaklada CDE*
Centar za djecu i tehnologiju*
Građanske škole
Zaklada CME Group*
Srednja škola Coconino*
Tehnologije Dell*
Državno sveučilište Fort Hays*
Galileo STEM akademija
Donatori za obrazovanje*
LabXchange*
Neka se glazba računa
Nacionalni odbor za profesionalne nastavne standarde*
Obrazovni program National Geographic*
Nacionalna uprava za oceane i atmosferu*
Akademija znanosti New Yorka*
Srednja škola Orting*
Učite van*
Zaokretno učenje*
SchoolSmartKC
Koalicija za matematiku i znanost Južne Karoline*
Mreža donatora STEM -a*
STEM učiteljiNYC*
TD Williamson*
Učite za Ameriku*
Centar za razvoj odgajatelja crnaca*
Zaklada za obrazovanje
Agencija za učenje, LLC*
Zaklada Patrick J. McGovern
Zaklada Pinkerton*
Institut UTeach*
Mediji za razmišljanje - Oštrica za učenje*
Regionalni STEM savez Tulsa*
Američko ministarstvo energije*
Kalifornijsko sveučilište, Santa Barbara*
Sveučilište Colorado, Colorado Springs*
Urbana-Champaign Sveučilišta Illinois*
Javne škole u Vancouveru
Billy Almon
Svea Anderson, Unique School District Tanque Verde*
Tamar Avineri, Škola znanosti i matematike Sjeverne Karoline*
Carly Baldwin, javne škole okruga Boyd*
Kinkini Banerjee, inicijativa Chan Zuckerberg*
Meghan Browne, Sterling Talent Solutions*
Margaret (Peg) Cagle, LAUSD*
An-Me Chung
Zaklada Cecilia Conrad, John D. i Catherine T. MacArthur
Patti Curtis, Robert Noyce/Ellen Lettvin STEM obrazovna suradnica, Ministarstvo obrazovanja SAD*
Sergio de Alba, osnovna škola RM Miano*
David Ehrlichman, Converge
Ruthe Farmer, Obrazovni fond Last Mile*
Mo Fong, Google
Xochitl Garcia, Inicijativa za naučni petak*
Andrés Henríquez, Centar za razvoj obrazovanja, Inc.
Douglas Hodum, srednja škola Mt. Blue*
Louise Langheier, Razmjena zdravlja vršnjaka
Loi An Le
Olivia Leland, Co-Impact
Lillian Liang, Zaklada PCLB*
Justine Lucas, Zaklada Clara Lionel
Edwin Macharia, Dalberg Advisors
Anu Malipatil, Obiteljska zaklada Overdeck*
Susan Marks, Akademija za ljudski kapital urbanih škola*
Anne McHugh, javne škole u Portlandu*
Emily Oster, Sveučilište Brown
Christina Peña-Brower, AB partneri
Sonya Pryor Jones*
Kristen Record, javne škole u Stratfordu*
Meg Richard, Ministarstvo obrazovanja Kansas State*
Sarah Rivera, gradska školska četvrt Mayfield*
Jessica Ross, srednja škola Midwood*
Nicole Sarty, školski okrug West Ada
Ellen Sherratt, Projekt plaće učitelja*
Jennifer Smith, virtualna škola Illinois
Sandy Speicher, Savez učitelja IDEO
Toni Stith, Reach Cyber Charter škola
Joshua Taton, Učiteljski krug u području Philadelphije*
Jessica Thompson, Fakultet za obrazovanje Sveučilišta Washington*
John Urschel, MIT*
Gideon Weinstein, Sveučilište Western Governors*
Ted Wells, STEMConnector
Bob Wise, Savez za izvrsno obrazovanje
Evan Wolfson, Sloboda za brak
Pogledajte cijeli popis >>
Dopiranje do zajednice
Mladi pojedinci, često i sami pripovjedači, koji su dobro povezani s drugim mladim ljudima u svojim zajednicama koji šire vijest o UnCommission
Allegra Mangione
Anthony Arenas
Brianna Nez
Camille Edwards
Casey Fessler
Danielle Sampson
Deena Porter
Derrick Espadas
Sudbina Pearson
Eulalija Žumi
Fabiola Cuevas Flores
Henrietta Denise Ssettimba
Jenna Templeton
Kaitlyn Varela
Kendra Hale
Kenny Andejeski
Leah Marche (Staten)
Liv Newkirk
Lynnette Barton
Megan Leider
N. Akita Felix
Samantha Merkle
Sesha Woodard
Sheneika Simmons
Shreya Gundam
Valamere Mikler
Will Moore
Pogledajte cijeli popis >>
100Kin10 Savjetodavna skupina za nepovjerenje
Stručnjaci za politike odgovorni za prevođenje uvida koji su proizašli iz priča u okvir vodilja iz kojeg je 100Kin10 razvio ideje spremne za akciju kako bi informirao sljedeći cilj za budućnost STEM učenja.
Tamara Bertrand Jones, Državno sveučilište Floride
Kayla Davis, AAAS znanstvena i tehnološka suradnica
Karen Gant, javne škole okruga Miami-Dade
Leton Hall, glavni učitelj prirodnih znanosti, matematika za Ameriku, Bronx, NY
Tia C. Madkins, Sveučilište Texas u Austinu
Gloria Peyreyra-Robertson, osnovna škola Washington
Jose Rivas, Lennox Mathematics Science i
Tehnološka akademija
Francis Vigil, Nacionalna indijska udruga za obrazovanje
Saroja Warner, WestEd
Wesley Williams II, NORC na Sveučilištu u Chicagu
Pogledajte cijeli popis >>
Financijeri
Zahvalni smo sljedećim donatorima na velikodušnoj podršci radu UnComisije: