Kopīga izveide
STEM nākotne
Bezkomisijas process radīja vairākus veidus, kā cilvēki var sniegt savu unikālo perspektīvu un dāvanas, lai noteiktu STEM mācību nākotni.
Stāstnieki ir unCommission centrā, un viņi drosmīgi dalās ar savu patieso pieredzi STEM mācībās, lai atklātu svarīgākās tēmas un modeļus, kas saistīti ar STEM izglītību. Visi stāstnieki, kas galvenokārt tika iegūti no melnādainajām, latīņu un indiāņu kopienām, tika aicināti dalīties savā pieredzē.
Mēs pateicamies šādām iesaistītajām organizācijām un personām, kas ir palīdzējušas apkopot un godināt šos stāstus un padarīt jēgu visam, ko stāstītāji dalījās:
Piezīme. Personu piederība ir norādīta tikai identifikācijas nolūkos. Organizācijas nosaukumi atspoguļo organizācijas pierakstīšanos.
*komisijas dibinātājs
Enkuri
Kopienā balstītas organizācijas vai personas, kuras ir izveidojušas uzticamas attiecības ar jauniešiem un/vai skolotājiem, īpaši tiem, kas atrodas vistālāk no iekļaušanas STEM jomās, jo īpaši melnādaino, latīņu un indiāņu kopienām. Enkuri organizēja stāstu stāstīšanas iespējas cilvēkiem vecumā no 13 līdz 29 gadiem savā organizācijā vai kopienā.
Vispirms sasniegums*
Alkšņa izglītības augstskola*
Amerikas skolotāju federācija*
Arizonas zinātnes centrs*
Saliec
Auberle
Bagdadas vidusskola/ vidusskola*
BOOM
Kalifornijas Zinātņu akadēmija*
Kalifornijas štata universitāte*
Kārnegija Melona universitāte / Tērauda meitenes
Šarlotes-Meklenburgas skolas*
Kompasa jauniešu centrs*
Konferenču nams
DIVAS sociālajam taisnīgumam
DSST valsts skolas
Ziemeļkarolīnas Zinātņu un matemātikas skola
Izpētiet!*
Galileo STEM akadēmija
Skautu meitenes no Lielās Atlantas
Ilinoisas Zinātnes un tehnoloģiju koalīcija*
Ilinoisas štata Izglītības padome
Bezbailīgs jūras, gaisa un kosmosa muzejs*
Vienkārši vienādojumi
Lorensa Zinātnes zāle
Lasītprasmes partneri
Pārvaldības vadība rītdienai
Mančestras amatnieku ģilde
Miljons sieviešu mentoru-SC*
Zinātnes un rūpniecības muzejs*
Nacionālais sieviešu un informācijas tehnoloģiju centrs
Ņujorkas Zinātņu akadēmija*
Ņujorkas Izglītības departaments*
Ņujorkas Zinātņu zāle*
Projekta izgudrojums
Pārveidot mācīšanos*
Dienvidkarolīnas matemātikas un zinātnes koalīcija*
STEM ekosistēmas
Stublājs
Melno pedagogu attīstības centrs*
Rendolfas apgabala sapņu centrs
UTeach institūts
Domāšanas mediji - mācīšanās asmens*
Šodienas studenti Rītdienas skolotāji
Talsas reģionālā STEM alianse*
ASV Enerģētikas departaments*
Jauniešu koda ievārījums*
Jauniešu nodarbinātības akadēmija
Y Balsojiet NY
Amanda Antiko, iesaisties spēlē*
Duglass Hodums, Zilā kalna reģionālais skolu rajons
Kyla BradyLong, Maria Carrillo vidusskola*
Marija Makkleina, Antiohijas vienotais skolu rajons
Reja Vanko, Osbornas parka vidusskola*
Vickei Hrdina, Izglītības dienesta 112. rajons
Skatīt pilnu sarakstu >>
Tilti
Personas vai organizācijas ar saikni ar vienu vai vairākiem enkuriem, kas palīdzēja atrast un uzaicināt stāstniekus. Bridžers sazinājās ar potenciālajiem enkuriem, ar kuriem viņiem ir uz uzticēšanos balstītas attiecības, un uzaicināja viņus pievienoties komisijai.
Alfrēda P. Sloana fonds*
Battelle*
Labāks jautājums
Kalifornijas Zinātņu akadēmija*
Kārnegija zinātnes centrs*
Charles A. Dana centrs Teksasas Universitātē Ostinā
Šarlotes-Meklenburgas skolas*
Digitālais solījums*
Edvotek
Izvērst skolas
Aizdedzināts
Vienkārši vienādojumi
Kanzassitijas skolotāju rezidence*
LabXchange*
Matemātikas skolotāju nacionālā padome*
Nacionālā matemātikas un zinātnes iniciatīva*
Nacionālā okeāna un atmosfēras pārvalde*
Ņujorkas Zinātņu akadēmija*
NYC Zinātnes pētījumu mentoringa konsorcijs
Overdeck Family Foundation*
Pārveidot mācīšanos*
SchoolSmartKC
Dienvidkarolīnas matemātikas un zinātnes koalīcija*
STEM finansētāju tīkls*
STEMpedagogiNYC*
TD Viljamsons*
Mācīt Amerikai*
Melno pedagogu attīstības centrs*
Fīniksas simfonija*
Domāšanas mediji - mācīšanās asmens*
Talsas reģionālā STEM alianse*
ASV Enerģētikas departaments*
Kalifornijas Universitāte, Santa Barbara*
Vankūveras valsts skolas
Kinkini Banerjee, Chan Zuckerberg iniciatīva*
Diāna Bellisa, Zinātnes / vides asociācija*
Patti Curtis, Robert Noyce/Ellen Lettvin STEM izglītības stipendiāte, ASV Izglītības departaments
Maikls Gvarija*
Raiens Kelsijs, Mārkla fonds*
Greisa Kima, GKC*
Mega Longa
Heidija Ragsdeila, STEMisMyFuture*
Kristen Record, Stratfordas valsts skolas*
Meg Richard, Kanzasas štata Izglītības departaments*
Donna Riordana, Vašingtonas štata Zinātņu akadēmija
Džošua Tatons, Filadelfijas apgabala matemātikas skolotāju loks*
Reja Vanko, Osbornas parka vidusskola*
Skatīt pilnu sarakstu >>
Klausītāji / čempioni
STEM eksperti, slavenības, pedagogi un citi ietekmētāji, kas liecināja, pagodināja un pastiprināja balsis, kas tika pacilātas bezkomisijas laikā. Katrs stāstnieks tika saskaņots ar klausītāju/čempionu, kurš uzklausīja un godināja stāstnieku.
Dr John B. King Jr., 10. ASV izglītības sekretārs
& Izglītības trests
Alfrēda P. Sloana fonds*
Arizonas Dabaszinātņu skolotāju asociācija*
Bagdadas vidusskola/ vidusskola*
Zilā skola
Kārnegija zinātnes centrs*
CDE fonds*
Bērnu un tehnoloģiju centrs*
Pilsoņu skolas
CME grupas fonds*
Kokonino vidusskola*
Dell Technologies*
Fortheisa štata universitāte*
Galileo STEM akadēmija
Piešķīrēji izglītībai*
LabXchange*
Padariet mūziku svarīgu
Valsts profesionālo mācību standartu padome*
Valsts ģeogrāfiskās izglītības programma*
Nacionālā okeāna un atmosfēras pārvalde*
Ņujorkas Zinātņu akadēmija*
Ortinga vidusskola*
Mācīt*
Pivot Learning*
SchoolSmartKC
Dienvidkarolīnas matemātikas un zinātnes koalīcija*
STEM finansētāju tīkls*
STEMpedagogiNYC*
TD Viljamsons*
Mācīt Amerikai*
Melno pedagogu attīstības centrs*
Izglītības trests
Mācību aģentūra, LLC*
Patrika Dž. Makgoverna fonds
Pinkertona fonds*
UTeach institūts*
Domāšanas mediji - mācīšanās asmens*
Talsas reģionālā STEM alianse*
ASV Enerģētikas departaments*
Kalifornijas Universitāte, Santa Barbara*
Kolorādo Universitāte, Kolorādo Springs*
Ilinoisas Universitāte Urbana-Champaign*
Vankūveras valsts skolas
Billijs Almons
Svea Anderson, Tanque Verde vienotais skolu rajons*
Tamāra Avineri, Ziemeļkarolīnas Zinātņu un matemātikas skola*
Carly Baldwin, Boida apgabala valsts skolas*
Kinkini Banerjee, Chan Zuckerberg iniciatīva*
Megana Brauna, Sterling Talent Solutions*
Mārgareta (Pega) Keigla, Lausda*
An-Me Chung
Sesīlija Konrāda, Džona D. un Katrīnas T. Makartūras fonds
Patija Kērtisa, Roberts Noiss/Elena Letvina STEM izglītības stipendiāte, ASV Izglītības departaments*
Sergio de Alba, RM Miano pamatskola*
Deivids Erlihmans, Converge
Rūta Fermere, Pēdējās jūdzes izglītības fonds*
Mo Fong, Google
Xochitl Garcia, Zinātnes piektdienas iniciatīva*
Andrés Henriquez, Izglītības attīstības centrs, Inc.
Duglass Hodums, Mt. Zilā vidusskola*
Luīze Langheiere, vienaudžu veselības apmaiņa
Loi An Le
Olīvija Lelande, līdzietekme
Lillian Liang, PCLB fonds*
Justīne Lūkasa, Klāras Laionelas fonds
Edvīns Mačarija, Dalberga padomnieki
Anu Malipatila, Overdekas ģimenes fonds*
Sjūzena Marksa, pilsētas skolu cilvēkkapitāla akadēmija*
Anne McHugh, Portlendas valsts skolas*
Emīlija Ostere, Brauna universitāte
Christina Peña-Brower, AB Partners
Sonya Pryor Jones*
Kristen Record, Stratfordas valsts skolas*
Meg Richard, Kanzasas štata Izglītības departaments*
Sāra Rivera, Meifīldas pilsētas skolu rajons*
Džesika Rosa, Midvudas vidusskola*
Nikola Sartija, Rietumādas skolas rajons
Ellen Sherratt, Skolotāju algu projekts*
Dženifera Smita, Ilinoisas virtuālā skola
Sendija Speičere, IDEO skolotāju ģilde
Tonijs Stīts, Reach Cyber Charter School
Džošua Tatons, Filadelfijas apgabala matemātikas skolotāju loks*
Džesika Tompsone, Vašingtonas Universitātes Izglītības koledža*
Džons Uršels, MIT*
Gideons Vainšteins, Rietumu gubernatoru universitāte*
Teds Velss, STEMConnector
Bobs Wise, izcilas izglītības alianse
Evan Wolfson, Brīvība precēties
Skatīt pilnu sarakstu >>
Sabiedrības informēšanas potenciālie klienti
Jauni cilvēki, bieži paši stāstnieki, kuriem ir laba saikne ar citiem jauniešiem savās kopienās, kuri izplata vārdu par bezkomisiju.
Allegra Mangione
Entonijs Arenass
Braiena Neza
Kamila Edvardsa
Keisijs Fesslers
Daniela Sampsone
Dīna Portere
Deriks Espadass
Liktenis Pīrsons
Eilālija Žumi
Fabiola Kuevasa Floresa
Henrieta Denīze Setsimba
Džena Templetone
Kaitlīna Varela
Kendra Hēla
Kenijs Andejeskis
Lea Marche (štata)
Līvs Ņūkirks
Linete Bārtone
Megana Līdere
N. Akita Fēlikss
Samanta Merkele
Seša Vudāra
Šeneika Simmons
Šreja Gundama
Valamere Miklere
Būs Mūrs
Skatīt pilnu sarakstu >>
100Kin10 bezkomisijas padomdevēju grupa
Politikas eksperti, kas ir atbildīgi par no stāstiem gūto ieskatu pārveidošanu vadošā sistēmā, no kuras 100Kin10 izstrādāja darbībai gatavas idejas, lai informētu par nākamo STEM mācību nākotnes mērķi.
Tamāra Bertrāna Džounsa, Floridas štata universitāte
Kayla Davis, AAAS zinātnes un tehnoloģiju politikas stipendiāte
Kārena Ganta, Maiami-Deida apgabala valsts skolas
Leton Hall, maģistra zinātņu skolotājs, Amerikas matemātika, Bronksa, NY
Tia C. Madkins, Teksasas Universitāte Ostinā
Glorija Peireira-Robertsone, Vašingtonas pamatskola
Jose Rivas, Lennox Mathematics Science and
Tehnoloģiju akadēmija
Francis Vigil, Nacionālā Indijas izglītības asociācija
Saroja Warner, WestEd
Veslijs Viljamss II, NORC Čikāgas Universitātē
Skatīt pilnu sarakstu >>
Finansētāji
Mēs esam pateicīgi šādiem finansētājiem par dāsnu atbalstu komisijas darbam: