Soustvarjanje
Prihodnost STEM
Proces unCommission je ustvaril več načinov za ljudi, da prispevajo svoje edinstvene perspektive in darove v službi prepoznavanja prihodnosti učenja STEM.
Pripovedovalci zgodb so v središču unCommission, ki pogumno delijo svoje resnične izkušnje pri učenju STEM, da razkrijejo najpomembnejše teme in vzorce, povezane z izobraževanjem STEM. Vsi pripovedovalci, ki izhajajo predvsem iz skupnosti temnopoltih, latinskoameriških in Indijancev, so bili povabljeni, da delijo vse, kar je res njihove izkušnje.
Zahvaljujemo se naslednjim sodelujočim organizacijam in posameznikom, ki so pomagali zbrati in počastiti te zgodbe ter osmisliti vse, kar so delili pripovedovalci:
Opomba: Pripadnost posameznikov je navedena samo zaradi identifikacije. Imena organizacij predstavljajo prijavo organizacije.
*ustanovni član unCommission
sidra
Organizacije ali posamezniki, ki temeljijo na skupnosti, ki so vzpostavili zaupanja vredne odnose z mladimi in/ali učitelji, zlasti tistimi, ki so najbolj oddaljeni od vključevanja na področja STEM, zlasti s skupnostmi temnopoltih, latinskoameriških in Indijancev. Anchors so gostili priložnosti za pripovedovanje zgodb za ljudi, stare od 13 do 29 let, v njihovi organizaciji ali skupnosti.
Prvi dosežki*
Alderjeva podiplomska šola za izobraževanje*
Ameriška zveza učiteljev*
Znanstveni center Arizona*
Sestavite
Auberle
Bagdadska srednja/ srednja šola*
BOOM
Kalifornijska akademija znanosti*
Kalifornijska državna univerza*
Univerza Carnegie Mellon / Jeklena dekleta
Šole Charlotte-Mecklenburg*
Mladinski center Compass*
Concours House
DIVAS za socialno pravičnost
DSST javne šole
Šola znanosti in matematike v Severni Karolini
Raziščite!*
Galileo STEM akademija
Skavtinje Velike Atlante
Illinois Science & Technology Coalition*
Illinois State Board for Education
Neustrašen muzej morja, letalstva in vesolja*
Samo enačbe
Lawrence Hall of Science
Partnerji za pismenost
Vodstveno vodstvo za jutri
Manchester Craftmen's Guild
Milijon ženskih mentorjev-SC*
Muzej znanosti in industrije*
Nacionalni center za ženske in informacijsko tehnologijo
Newyorška akademija znanosti*
Oddelek za izobraževanje New Yorka*
New York Hall of Science*
Projekt Invent
Ponovno učenje*
Koalicija za matematiko in naravoslovje Južne Karoline*
STEM ekosistemi
Steblo
Center za razvoj učiteljev črncev*
Sanjsko središče okrožja Randolph
Inštitut UTeach
Misleči mediji - učno rezilo*
Današnji študentje jutrišnji učitelji
Regionalno združenje STEM Tulsa*
Ministrstvo za energijo ZDA*
Youth Code Jam*
Akademija za zaposlovanje mladih
Y Glasujte za NY
Amanda Antico, pojdi v igro*
Douglas Hodum, regionalno šolsko okrožje Mt. Blue
Kyla BradyLong, gimnazija Maria Carrillo*
Maria McClain, Antiohijsko združeno šolsko okrožje
Rhea Wanchoo, srednja šola Osbourn Park*
Vickei Hrdina, izobraževalno okrožje 112
Oglejte si celoten seznam >>
Mostovi
Posamezniki ali organizacije s povezavami z enim ali več voditelji, ki so pomagali najti in povabiti pripovedovalce zgodb. Bridgers so se obrnili na potencialne sidrišča, s katerimi imajo odnose, ki temeljijo na zaupanju, in jih povabili, da se pridružijo unCommission.
Fundacija Alfreda P. Sloana*
Battelle*
Boljše vprašanje
Kalifornijska akademija znanosti*
Znanstveni center Carnegie*
Charles A. Dana Center na Univerzi v Teksasu v Austinu
Šole Charlotte-Mecklenburg*
Digitalna obljuba*
Edvotek
ExpandEd šole*
Vneto
Samo enačbe
Kansas City Učiteljska rezidenca*
LabXchange*
Državni svet učiteljev matematike*
Nacionalna pobuda za matematiko in znanost*
Nacionalna uprava za oceane in atmosfero*
Newyorška akademija znanosti*
NYC Consortium Science Research Mentoring
Družinska fundacija Overdeck*
Ponovno učenje*
SchoolSmartKC
Koalicija za matematiko in naravoslovje Južne Karoline*
Mreža donatorjev STEM*
STEM učiteljiNYC*
TD Williamson*
Uči za Ameriko*
Center za razvoj učiteljev črncev*
Simfonija Phoenix*
Misleči mediji - učno rezilo*
Regionalno združenje STEM Tulsa*
Ministrstvo za energijo ZDA*
Kalifornijska univerza, Santa Barbara*
Javne šole Vancouver
Kinkini Banerjee, pobuda Chan Zuckerberg*
Diane Bellis, združenje za znanost / okolje*
Patti Curtis, Robert Noyce/Ellen Lettvin, sodelavec za izobraževanje STEM, Ministrstvo za izobraževanje ZDA
Michael Guarraia*
Ryan Kelsey, Fundacija Markle*
Grace Kim, GKC*
Meg Long
Heidi Ragsdale, STEMisMyFuture*
Kristen Record, javne šole Stratford*
Meg Richard, Ministrstvo za izobraževanje Kansas State*
Donna Riordan, Washington State Academy of Sciences
Joshua Taton, krog učiteljev matematike na območju Philadelphije*
Rhea Wanchoo, srednja šola Osbourn Park*
Oglejte si celoten seznam >>
Poslušalci / prvaki
Strokovnjaki za STEM, slavne osebnosti, vzgojitelji in drugi vplivneži, ki so pričali, počastili in okrepili glasove, ki so bili povzdignjeni skozi unCommission. Vsakemu pripovedovalcu je bil združen poslušalec/prvak, ki je pripovedovalca poslušal in počastil.
Dr. John B. King Jr., 10. ameriški sekretar za izobraževanje
& Izobraževalni sklad
Fundacija Alfreda P. Sloana*
Združenje učiteljev znanosti Arizone*
Bagdadska srednja/ srednja šola*
Modra šola
Znanstveni center Carnegie*
Fundacija CDE*
Center za otroke in tehnologijo*
Državljanske šole
Fundacija CME Group*
Srednja šola Coconino*
Tehnologije Dell*
Državna univerza Fort Hays*
Galileo STEM akademija
Donatorji za izobraževanje*
LabXchange*
Naj glasba šteje
Nacionalni odbor za standarde strokovnega poučevanja*
Izobraževalni program National Geographic*
Nacionalna uprava za oceane in atmosfero*
Newyorška akademija znanosti*
Srednja šola Orting*
Poučite zunaj*
Pivot učenje*
SchoolSmartKC
Koalicija za matematiko in naravoslovje Južne Karoline*
Mreža donatorjev STEM*
STEM učiteljiNYC*
TD Williamson*
Uči za Ameriko*
Center za razvoj učiteljev črncev*
Zavod za izobraževanje
Učna agencija, LLC*
Fundacija Patrick J. McGovern
Fundacija Pinkerton*
Inštitut UTeach*
Misleči mediji - učno rezilo*
Regionalno združenje STEM Tulsa*
Ministrstvo za energijo ZDA*
Kalifornijska univerza, Santa Barbara*
Univerza v Coloradu, Colorado Springs*
Urbana-Champaign Univerze v Illinoisu*
Javne šole Vancouver
Billy Almon
Svea Anderson, Unique School District Tanque Verde*
Tamar Avineri, Šola znanosti in matematike Severne Karoline*
Carly Baldwin, javne šole okrožja Boyd*
Kinkini Banerjee, pobuda Chan Zuckerberg*
Meghan Browne, Sterling Talent Solutions*
Margaret (Peg) Cagle, LAUSD*
An-Me Chung
Cecilia Conrad, John D. in fundacija Catherine T. MacArthur
Patti Curtis, Robert Noyce/Ellen Lettvin, sodelavka za izobraževanje STEM, Ministrstvo za izobraževanje ZDA*
Sergio de Alba, osnovna šola RM Miano*
David Ehrlichman, Converge
Ruthe Farmer, izobraževalni sklad Last Mile *
Mo Fong, Google
Xochitl Garcia, pobuda Science Friday*
Andrés Henríquez, Center za razvoj izobraževanja, Inc.
Douglas Hodum, srednja šola Mt. Blue*
Louise Langheier, izmenjava zdravja vrstnikov
Loi An Le
Olivia Leland, Co-Impact
Lillian Liang, fundacija PCLB*
Justine Lucas, Fundacija Clara Lionel
Edwin Macharia, Dalberg Advisors
Anu Malipatil, družinska fundacija Overdeck*
Susan Marks, Akademija za človeški kapital Urban Schools*
Anne McHugh, javne šole Portland*
Emily Oster, Univerza Brown
Christina Peña-Brower, AB Partners
Sonya Pryor Jones*
Kristen Record, javne šole Stratford*
Meg Richard, Ministrstvo za izobraževanje Kansas State*
Sarah Rivera, mestno šolsko okrožje Mayfield*
Jessica Ross, srednja šola Midwood*
Nicole Sarty, šolsko okrožje West Ada
Ellen Sherratt, Projekt plače učiteljev*
Jennifer Smith, virtualna šola Illinois
Sandy Speicher, združenje učiteljev IDEO
Toni Stith, Reach Cyber Charter School
Joshua Taton, krog učiteljev matematike na območju Philadelphije*
Jessica Thompson, Visoka šola za izobraževanje Univerze v Washingtonu*
John Urschel, MIT*
Gideon Weinstein, Univerza Western Governors*
Ted Wells, STEMConnector
Bob Wise, Zavezništvo za odlično izobraževanje
Evan Wolfson, Svoboda poroke
Oglejte si celoten seznam >>
Stiki s skupnostjo
Mladi posamezniki, pogosto sami pripovedovalci zgodb, ki so dobro povezani z drugimi mladimi v svojih skupnostih, ki širijo glas o UnCommission
Allegra Mangione
Anthony Arenas
Brianna Nez
Camille Edwards
Casey Fessler
Danielle Sampson
Deena Porter
Derrick Espadas
Usoda Pearson
Eulalija Zhumi
Fabiola Cuevas Flores
Henrietta Denise Ssettimba
Jenna Templeton
Kaitlyn Varela
Kendra Hale
Kenny Andejeski
Leah Marche (Staten)
Liv Newkirk
Lynnette Barton
Megan Leider
N. Akita Felix
Samantha Merkle
Sesha Woodard
Sheneika Simmons
Shreya Gundam
Valamere Mikler
Will Moore
Oglejte si celoten seznam >>
100Kin10 svetovalna skupina uncommission
Strokovnjaki za politiko, odgovorni za prevajanje vpogledov, ki so izhajali iz zgodb, v vodilni okvir, iz katerega je 100Kin10 razvil ideje, pripravljene za ukrepanje, da bi predstavili naslednji cilj za prihodnost učenja STEM.
Tamara Bertrand Jones, Državna univerza Floride
Kayla Davis, sodelavka AAAS za znanstveno in tehnološko politiko
Karen Gant, javne šole okrožja Miami-Dade
Leton Hall, magistrski učitelj naravoslovja, matematika za Ameriko, Bronx, NY
Tia C. Madkins, Univerza v Teksasu v Austinu
Gloria Peyreyra-Robertson, Washington Elementary
Jose Rivas, Lennox Mathematics Science in
Tehnološka akademija
Francis Vigil, Nacionalno indijsko izobraževalno združenje
Saroja Warner, WestEd
Wesley Williams II, NORC na Univerzi v Chicagu
Oglejte si celoten seznam >>
Financerji
Hvaležni smo naslednjim donatorjem za velikodušno podporo delu Odbora: