Kuriant kartu
STEM ateitis
UnCommission procesas sukūrė daugybę būdų, kaip žmonės galėjo prisidėti prie savo unikalių perspektyvų ir dovanų, padedančių nustatyti STEM mokymosi ateitį.
Pasakotojai yra „unCommission“ šerdis, drąsiai dalinantis savo tikrąją STEM mokymosi patirtį, kad atskleistų svarbiausias su STEM ugdymu susijusias temas ir modelius. Visų pirma iš juodaodžių, lotynų ir indėnų bendruomenių visi pasakotojai buvo pakviesti pasidalyti visa, kas tikra jų patirtimi.
Dėkojame šioms dalyvaujančioms organizacijoms ir asmenims, padėjusiems rinkti ir pagerbti šias istorijas bei įprasminti visa tai, kuo dalijosi pasakotojai:
Pastaba: Asmenų priklausymas nurodytas tik identifikavimo tikslais. Organizacijos pavadinimai reiškia organizacijos prisijungimą.
*Komisijos narys steigėjas
inkarai
Bendruomenės organizacijos ar asmenys, užmezgę patikimus ryšius su jaunimu ir (arba) mokytojais, ypač tais, kurie labiausiai nutolę nuo įtraukimo į STEM sritis, ypač juodaodžių, lotynų ir indėnų bendruomenėmis. Inkarai surengė pasakojimo galimybes 13–29 metų žmonėms savo organizacijoje ar bendruomenėje.
Pirmiausia pasiekimas*
Aldero edukologijos mokykla*
Amerikos mokytojų federacija*
Arizonos mokslo centras*
Surinkti
Auberlė
Bagdado vidurinė/ vidurinė mokykla*
Boom
Kalifornijos mokslų akademija*
Kalifornijos valstijos universitetas*
Carnegie Mellon universitetas / Girls of Steel
Šarlotės-Meklenburgo mokyklos*
Kompaso jaunimo centras*
Konferencijų namai
DIVAS už socialinį teisingumą
DSST valstybinės mokyklos
Šiaurės Karolinos gamtos mokslų ir matematikos mokykla
Tyrinėk!*
„Galileo STEM“ akademija
Skautai iš Didžiosios Atlantos
Ilinojaus mokslo ir technologijų koalicija*
Ilinojaus valstijos švietimo taryba
Bebaimis jūros, oro ir kosmoso muziejus*
Tiesiog lygtys
Lawrence mokslo salė
Raštingumo partneriai
Valdymo lyderystė rytojui
Mančesterio amatininkų gildija
Milijonas moterų mentorių-SC*
Mokslo ir pramonės muziejus*
Nacionalinis moterų ir informacinių technologijų centras
Niujorko mokslų akademija*
Niujorko švietimo departamentas*
Niujorko mokslo salė*
Projektas Išradimas
Mokytis iš naujo*
Pietų Karolinos matematikos ir mokslo koalicija*
STEM ekosistemos
Stiebas
Juodųjų pedagogų tobulinimo centras*
Randolfo apygardos svajonių centras
UTeach institutas
Mąstymo žiniasklaida - mokymosi peilis*
Šiandienos studentai Rytojaus mokytojai
Tulsa regioninis STEM aljansas*
JAV energetikos departamentas*
„Youth Code Jam“*
Jaunimo užimtumo akademija
Balsuokite NY
Amanda Antico, dalyvauk žaidime*
Douglasas Hodumas, Mėlynojo regiono mokyklų rajonas
Kyla BradyLong, Maria Carrillo vidurinė mokykla*
Maria McClain, Antiochijos vieningos mokyklos rajonas
Rhea Wanchoo, Osbourn parko vidurinė mokykla*
Vickei Hrdina, Švietimo tarnybos 112 apygarda
Peržiūrėkite visą sąrašą >>
Tilteliai
Asmenys arba organizacijos, susijusios su vienu ar daugiau inkarų, padėjusių surasti ir pakviesti pasakotojus. Bridgers susisiekė su potencialiais inkarais, su kuriais palaiko pasitikėjimu pagrįstus santykius, ir pakvietė juos prisijungti prie komisijos.
Alfredo P. Sloano fondas*
Battelle*
Geresnis Klausimas
Kalifornijos mokslų akademija*
Carnegie mokslo centras*
Charles A. Dana centras Teksaso universitete Ostine
Šarlotės-Meklenburgo mokyklos*
Skaitmeninis pažadas*
Edvotekas
„ExpandEd“ mokyklos*
Užsidegė
Tiesiog lygtys
Kanzas Sičio mokytojų rezidencija*
„LabXchange“*
Nacionalinė matematikos mokytojų taryba*
Nacionalinė matematikos ir mokslo iniciatyva*
Nacionalinė vandenynų ir atmosferos administracija*
Niujorko mokslų akademija*
Niujorko mokslo tyrimų mentorystės konsorciumas
„Overdeck“ šeimos fondas*
Mokytis iš naujo*
MokyklaSmartKC
Pietų Karolinos matematikos ir mokslo koalicija*
STEM finansuotojų tinklas*
STEM mokytojaiNYC*
TD Williamsonas*
Mokyk Amerikai*
Juodųjų pedagogų tobulinimo centras*
Fenikso simfonija*
Mąstymo žiniasklaida - mokymosi peilis*
Tulsa regioninis STEM aljansas*
JAV energetikos departamentas*
Kalifornijos universitetas, Santa Barbara*
Vankuverio valstybinės mokyklos
Kinkini Banerjee, Chano Zuckerbergo iniciatyva*
Diane Bellis, mokslo ir aplinkos asociacija*
Patti Curtis, Robert Noyce / Ellen Lettvin STEM mokslo bendradarbė, JAV švietimo departamentas
Michaelas Guarraia*
Ryanas Kelsey, Markle fondas*
Grace Kim, GKC*
Meg Long
Heidi Ragsdale, „STEMisMyFuture“*
Kristen Record, Stratfordo valstybinės mokyklos*
Meg Richard, Kanzaso valstijos švietimo departamentas*
Donna Riordan, Vašingtono valstijos mokslų akademija
Joshua Taton, Filadelfijos srities matematikos mokytojų ratas*
Rhea Wanchoo, Osbourn parko vidurinė mokykla*
Peržiūrėkite visą sąrašą >>
Klausytojai / čempionai
STEM ekspertai, įžymybės, pedagogai ir kiti įtakingi asmenys, kurie liudijo, pagerbė ir sustiprino balsus, kurie buvo pakylėti per nekomisiją. Kiekvienas pasakotojas buvo suderintas su klausytoju / čempionu, kuris išklausė ir pagerbė pasakotoją.
Džonas B. Kingas jaunesnysis, 10 -asis JAV švietimo sekretorius
& Švietimo trestas
Alfredo P. Sloano fondas*
Arizonos mokslo mokytojų asociacija*
Bagdado vidurinė/ vidurinė mokykla*
Mėlyna mokykla
Carnegie mokslo centras*
CDE fondas*
Vaikų ir technologijų centras*
Piliečių mokyklos
CME grupės fondas*
Coconino vidurinė mokykla*
„Dell Technologies“*
Fort Hays valstijos universitetas*
„Galileo STEM“ akademija
Švietimo dotacijų teikėjai*
„LabXchange“*
Padarykite muziką svarbią
Nacionalinė profesionalių mokymo standartų taryba*
Nacionalinė geografinio švietimo programa*
Nacionalinė vandenynų ir atmosferos administracija*
Niujorko mokslų akademija*
Ortingo vidurinė mokykla*
Išmokyti*
„Pivot Learning“*
MokyklaSmartKC
Pietų Karolinos matematikos ir mokslo koalicija*
STEM finansuotojų tinklas*
STEM mokytojaiNYC*
TD Williamsonas*
Mokyk Amerikai*
Juodųjų pedagogų tobulinimo centras*
Švietimo patikos fondas
Mokymosi agentūra, LLC*
Patriko J. McGoverno fondas
Pinkertono fondas*
UTeach institutas*
Mąstymo žiniasklaida - mokymosi peilis*
Tulsa regioninis STEM aljansas*
JAV energetikos departamentas*
Kalifornijos universitetas, Santa Barbara*
Kolorado universitetas, Kolorado Springsas*
Ilinojaus universitetas Urbana-Champaign*
Vankuverio valstybinės mokyklos
Billis Almonas
Svea Anderson, Tanque Verde vieningas mokyklų rajonas*
Tamar Avineri, Šiaurės Karolinos gamtos mokslų ir matematikos mokykla*
Carly Baldwin, Boydo apskrities valstybinės mokyklos*
Kinkini Banerjee, Chano Zuckerbergo iniciatyva*
Meghan Browne, „Sterling Talent Solutions“*
Margaret (Peg) Cagle, LAUSD*
An-Me Chung
Cecilia Conrad, John D. ir Catherine T. MacArthur fondas
Patti Curtis, Robert Noyce / Ellen Lettvin STEM mokslo bendradarbė, JAV švietimo departamentas*
Sergio de Alba, RM Miano pradinė klasė*
David Ehrlichman, Converge
Ruthe Farmer, „Last Mile Education Fund“*
Mo Fong, Google
Xochitl Garcia, mokslo penktadienio iniciatyva*
Andrés Henríquez, Švietimo plėtros centras, Inc.
Douglasas Hodumas, „Blue Mt“ vidurinė mokykla*
Louise Langheier, bendraamžių sveikatos mainai
Loi An Le
Olivia Leland, „Co-Impact“.
Lillian Liang, PCLB fondas*
Justine Lucas, Clara Lionel fondas
Edvinas Macharija, „Dalberg Advisors“.
Anu Malipatil, „Overdeck Family Foundation“*
Susan Marks, miesto mokyklų žmogiškojo kapitalo akademija*
Anne McHugh, Portlando valstybinės mokyklos*
Emily Oster iš Browno universiteto
Christina Peña-Brower, AB partneriai
Sonya Pryor Jones*
Kristen Record, Stratfordo valstybinės mokyklos*
Meg Richard, Kanzaso valstijos švietimo departamentas*
Sarah Rivera, Mayfield miesto mokyklų rajonas*
Jessica Ross, Midwood vidurinė mokykla*
Nicole Sarty, Vakarų Ados mokyklos rajonas
Ellen Sherratt, Mokytojų atlyginimo projektas*
Jennifer Smith, Ilinojaus virtualioji mokykla
Sandy Speicher, IDEO mokytojų gildija
Toni Stith, „Reach Cyber Charter School“.
Joshua Taton, Filadelfijos srities matematikos mokytojų ratas*
Jessica Thompson, Vašingtono universiteto švietimo koledžas*
Johnas Urschelis, MIT*
Gideonas Weinsteinas, Vakarų gubernatorių universitetas*
Tedas Wellsas, STEMConnector
Bobas Wise'as, Aljansas už puikų išsilavinimą
Evanas Wolfsonas, „Laisvė tuoktis“
Peržiūrėkite visą sąrašą >>
Bendruomenės informavimo lyderiai
Jauni asmenys, dažnai patys istorijų pasakotojai, kurie turi gerus ryšius su kitais savo bendruomenių jaunais žmonėmis, kurie skleidžia žinią apie neKomisiją
Allegra Mangione
Anthony Arenas
Brianna Nez
Kamilė Edvards
Casey Fessler
Danielle Sampson
Deena Porter
Derrickas Espadas
Likimas Pearsonas
Eulalia Zhumi
Fabiola Cuevas Flores
Henrietta Denise Ssettimba
Jenna Templeton
Kaitlyn Varela
Kendra Hale
Kenny Andejeski
Leah Marche (valstybė)
Liv Newkirk
Lynnette Barton
Megan Leider
N. Akita Feliksas
Samantha Merkle
Sesha Woodard
Sheneika Simmons
Shreya Gundamas
Valamere Mikler
Willas Moore'as
Peržiūrėkite visą sąrašą >>
100Kin10 unCommission patariamoji grupė
Politikos ekspertai, atsakingi už įžvalgų, gautų iš pasakojimų, pavertimą orientacine sistema, pagal kurią 100Kin10 sukūrė veiksmams paruoštas idėjas, kurios padėtų siekti kito STEM mokymosi ateities tikslo.
Tamara Bertrand Jones iš Floridos valstijos universiteto
Kayla Davis, AAAS mokslo ir technologijų politikos bendradarbė
Karen Gant, Majamio Deido apygardos viešosios mokyklos
Letonas Hallas, Amerikos matematikos mokslų magistras, Bronksas, NY
Tia C. Madkins iš Teksaso universiteto Ostine
Gloria Peyreyra-Robertson, Vašingtono pradinė mokykla
Jose Rivas, Lennox Mathematics Science and
Technologijų akademija
Francis Vigil, Nacionalinė Indijos švietimo asociacija
Saroja Warner, Vakarų leid
Wesley Williams II, NORC Čikagos universitete
Peržiūrėkite visą sąrašą >>
Finansuotojai
Esame dėkingi šiems finansuotojams, kurie dosniai palaikė komisijos darbą: